rzetelny

Projekt

Przygotujemy indywidualny projekt drzwi dla Ciebie.
Dla tych z Was, których ogrom katalogów i dostępnych w nich modeli nie zadowala. Oferujemy usługę projektowania drzwi zewnętrznych drewnianych. Wspólnie możemy wyczarować cuda…

Projekt Specjalista Door&Floor
Transport Specjalista Door&Floor

sprawny

Transport

Dostarczamy zakupione u nas drzwi lub podłogi.
Dla klientów którzy zakupili u nas drzwi lub podłogi bez montażu oferujemy usługę transportu. Cennik dostępny jest u sprzedawcy. Dla tych z Was którzy zamówili drzwi wraz z montażem transport jest zawsze bezpłatny.

profesjonalny

Montaż

Nasi certyfikowani montażyści wykonają profesjonalny montaż.
Wbrew pozorom montaż drzwi nie jest taką prostą sprawą. Kupując u nas drzwi lub podłogi masz pewność, że zostaną zamontowane przez fachowców w swojej branży. Nasi montażyści chętnie służą pomocą przy pomiarze i podzielą się z Wami swoim wieloletnim doświadczeniem. Ponadto nieustannie podnoszą swoją kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i targach branżowych. Pamiętajcie, że drzwi są wizytówką domu i montaż ich zdecydowanie warto zlecić profesjonalistom.

Montaż Specjalista Door&Floor
Serwis Specjalista Door&Floor

fachowy

Serwis

Serwis gwarancyjna i pogwarancyjna dla naszych klientów.
W przypadku problemu z Twoimi drzwiami zawsze możesz się z nami skontaktować, a my zorganizujemy wizytę serwisową fachowca, który usunie usterkę na miejscu bądź jeśli będzie taka potrzeba ustali z Tobą zakres prac i umówi dogodny termin. Nasi serwisanci dysponują elementami wymiennymi do drzwi, a jeśli zajdzie potrzeba to zamówimy je u naszych dostawców. Pamiętajcie, że serwisujemy drzwi TYLKO zakupione u nas.

kontakt

Porozmawiajmy

o szczegółach

Zaakceptuj regulamin