Pamiętaj, że choć elementy wyposażenia można wymienić, a ściany przemalować na inny kolor, to podłoga pozostanie taka sama na długie lata.

Z tego powodu wybierając rodzaj posadzki, powinieneś zwrócić uwagę zarówno na jej parametry wytrzymałościowe, jak i estetyczne.

Spełnienie tych kryteriów zagwarantuje Ci wybór odpowiednich paneli. Wyłożona nimi podłoga będzie nie tylko trwała, ale również bardzo estetycznie wykończona. Różnorodność modeli dostępnych na rynku pozwala stworzyć doskonałą aranżację – wśród nich na pewno znajdziesz odpowiedni wariant dla siebie.

W ofercie posiadamy bardzo bogaty wybór podłóg laminowanych jak i winylowych.

Nie bez znaczenia pozostaje również jakość i technika montażu podłogi. U nas możesz zakupić panele wraz z usługą pomiaru i montażu.

 

Jesteś zainteresowany nową podłogą?

sprawdź nas

Współpraca

z nami

realnie wpłynie na

Państwa spokój

i oszczędności

Oszczędność Specjalista Door&Floor
Oszczędność

Wykonanie niezliczonej ilości zleceń daje nam pewność, że nasze usługi są najwyższej jakości. Kilkuletnie doświadczenie w branży oraz nasze autoryzowane grupy montażowe pozwalają na zagwarantowanie naszym Klinetom bezkonkurencyjnej oferty.

Spokój Specjalista Door&Floor
Spokój

Na każdym etapie realizacji mogą Pańśtwo liczyć na doradztwo i profesjonalną obsługę. Nasi klienci traktowani są zawsze indywidualnie, a usługa montażu wykonywana jest w najszybszy możliwy sposób tak, aby ostatnieprace na inwestycji jakimi są montaż podłóg i drzwi były miłym wspomnieniem i zwieńczeniem całego remontu.

Program lojalnościowy Specjalista Door&Floor
Program lojalnościowy

Jesteśmy pewni jakości świadczonych przez nas usług, a także cenimy sobie relacje z naszymi klientami, dlatego oferujemy naszym kontrahentom możliwość uczestnictwa w unikatowym programie lojalnościowym.

Serwis Specjalista Door&Floor
Serwis

Obsługa posprzedażowa jest dla nas równie ważna co proces sprzedaży, w związku z tym nie zostawiamy naszych klientów z problemami. Udzielamy ponadstandardowej gwarancji obejmującej między innymi regulacje, naprawy, wymiany oraz pielęgnacje zakupionych towarów.

Kontakt Specjalista Door&Floor
Kontakt

W dzisiejszych czasach liczy się mobilność i wygoda, dlatego cały proces zakupowy w naszej firmie może odbywać się nie tylko stacjonarnie, ale również za pośrednictwem wszystkich środków komunikacji, takich jak telefon, email lub social media.

Producenci

Prestiqua.pl: Zasłony na wymiar, Firany na wymiar, tekstylia bawełniane i satynowe
Lorenc Meble
Quick step

kontakt

Porozmawiajmy

o szczegółach

Zaakceptuj regulamin